Iskanje po oglasih: Tehnika - Računalništvo - Kabli in potrošni material - Pretvorniki, razdelilci in konektorji

Zadetki 61 - 90 od skupno 607

Gender changer DB09M-09M Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter za spreminjanje spola vmesnikaGender changer, Za serijski vmesnikDSUB09 moški - DSUB09 moškiAdapter s katerim spremenite spol serijskemu vmesniku...
1,71 €

Adapter slot-USB 3.0 Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter slot-USB 3.0 DigitusAdapter za zadnjo stran ohišja, notranji USB 3.0 19pin vmesnik EC01-PKabel 0,25 m, 28 AWG, dvojno oklopljen, ponikljani vmesniki
7,97 €

Optični panel 48cm HDFC 48xLC Singlemode 1U, Dvojna kaseta Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex 19 optični panel12x Singlemode LC duplex konektorMaterial jekloČrne barveGarancija: 12 mesecev
578,89 €

Optični panel 48cm HDFC 48xLC Multimode 1U, Dvojna kaseta Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex 19 optični panel 12x Multimode LC duplex konektorMaterial jekloČrne barveGarancija: 12 mesecev
499,10 €

Optični panel 48cm HDFC 48xLC Singlemode 1U, 48xPigtails SM LC 2m Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex 19 optični panel predpolnjen z Singlemode LC kabli 48x12x Quad LC konektorMaterial jekloČrne barveGarancija: 12 mesecev
872,18 €

Optični panel 48cm HDFC 48xLC Multimode 1U, 48xPigtails OM3 LC 2m Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex 19 optični panel predpolnjen z Multimode LC kabli 48x12x Quad LC konektorMaterial jekloČrne barveGarancija: 12 mesecev
729,93 €

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • DIGITUS optični SC konektor, dvojni, duplexStandard konektorja IEC 61754-4 2002Multimode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesnika MM...
2,06 €

Optični konektor SC Simplex Singlemode Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex optični SC konektor, enojni, simplexStandard konektorja IEC 61754-20 2002Singlemode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesn...
2,38 €

Optični konektor ST Multimode Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • DIGITUS optični ST konektor, enojni, simplex, primeren za stiskanjeStandard konektorja IEC 61754-2 1996 Multimode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Ti...
1,59 €

Optični konektor LC Duplex Multimode Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • DIGITUS optični LC konektor, dvojni, duplexStandard konektorja IEC 61754-20 2002Multimode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesnika ...
4,51 €

Optični konektor LC Simplex Multimode Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex optični LC konektor, enojni, simplexStandard konektorja IEC 61754-20 2002Multimode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesni...
3,42 €

Optični konektor LC Simplex Singlemode Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex optični LC konektor, enojni,simplexStandard konektorja IEC 61754-20 2002Singlemode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesni...
4,03 €

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, DigitusZa podaljševanje SC dvojnega multimodnega kabla2x SC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišjeGara...
1,61 €

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-rex optični SC-SC adapter za panelSC-SC I člen - skoznikSkladen z IEC 60875-10Tipična izguba vmesnika SM - 0.15dBMaterial pocinkan nikelj, z ...
2,42 €

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, DigitusZa podaljševanje SC dvojnega singlemodnega kabla2x SC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišjeGa...
1,65 €

Optični konektor LC Duplex Multimode Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex optični LC konektor, dvojni, duplexStandard konektorja IEC 61754-20 2002Multimode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesnik...
6,34 €

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, DigitusZa podaljševanje LC dvojnega singlemodnega kabla2x LC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišjeGa...
2,89 €

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Adtek

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, AdtekZa podaljševanje SC dvojnega multimodnega kabla2x SC Duplex ženski vmesnikGarancija: mesecev
1,46 €

Optični konektor SC Duplex Singlemode Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-Rex optični SC konektor, dvojni, duplexStandard konektorja IEC 61754-20 2002Singlemode, Material posrebljen (Phosphor Bronze)Tipična izguba vmesni...
3,78 €

Optični adapter I člen FC Singlemode Brand-Rex

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Brand-rex optični FC-FC adapter za panel, primerni za enojne in dvojne luknjeFC-FC I člen - skoznikSkladen z IEC 60875-10Tipična izguba vmesnika SM - 0....
4,82 €

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, DigitusZa podaljševanje LC dvojnega multimodnega kabla2x LC Duplex ženski vmesnikPlastično ohišjeGara...
1,68 €

Pretvornik USB 3.0 - Mrežni UTP GIGA 10/100/1000 MBps Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • DIGITUS USB 3.0 mrežna GIGA kartica 10/100/1000, Popolna USB 2.0 skladnostVezni nabor ASIX AX88179Hitrost prenosa podatkov USB 1.1 OHCI 1.5/12Mbps; USB 2.0 EHC...
27,66 €

Pretvornik mikro USB - HDMI 3m Digitus MHL Pasivni 5-pinski

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Pretvornik mikro USB - HDMI Digitus MHL, Pasivni, 3m, USB 2.0Za video povezavo pametnega telefona ali tablice z HDTV zaslonom ali monitorjemPodpira MHL (Mobile ...
6,71 €

Pretvornik USB 3.0 Digitus HDMI Docking postaja 7/1 + lan

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • USB 3.0 pretvornik, združuje 7 različnih naprav (7 in 1 Docking Station)Iz 1x USB 3.0 vmesnika dobite eSATA, Audio (zvočniki in mikrofon), HDMI izhod (1080p), 2x ...
132,86 €

Optični panel 48cm LC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični panel 48cm (19) 6xLC adap., Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus6x LC konektor duplex, 1U velikost, globina 280 mmKompletno predpripravljen panel, vgrajen...
106,02 €

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični panel 48cm (19) 24xLC adap., Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus24x LC konektor duplex, 1U velikost, globina 280 mmKompletno predpripravljen panel, vgraj...
174,58 €

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični panel 48cm (19) 12xLC adap., Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus12x LC konektor duplex, 1U velikost, globina 280 mmKompletno predpripravljen panel, vgraj...
162,38 €

Optični adapter ST/UPC multimode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter ST/UPC multimodePrimerno za obstoječe inštalacije z UPC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
12,57 €

Optični adapter ST/APC multimode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter ST/APC multimodePrimerno za obstoječe inštalacije z APC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
12,57 €

Optični adapter SC/APC multimode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter SC/APC multimodePrimerno za obstoječe inštalacije z APC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
12,57 €
  • Dodatni kriteriji
  • Regija
  • Vrsta ponudbe
  • Tip oglaševalca
  • Cena
  • -
  • Starost oglasa
Oglašujte na Oglasi.si