Iskanje po oglasih: Tehnika - Računalništvo - Kabli in potrošni material - Pretvorniki, razdelilci in konektorji

Zadetki 91 - 120 od skupno 607

Optični adapter LC/UPC singlemode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter LC/UPC singlemodePrimerno za obstoječe inštalacije z UPC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
13,91 €

Optični adapter LC/UPC multimode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter LC/UPC multimodePrimerno za obstoječe inštalacije z UPC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
13,66 €

Optični adapter LC/APC singlemode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter LC/APC singlemodePrimerno za obstoječe inštalacije z APC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
13,66 €

Optični adapter LC/APC multimode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter LC/APC multimodePrimerno za obstoječe inštalacije z APC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
13,30 €

Optični adapter FC/UPC multimode

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Optični adapter FC/UPC multimodePrimerno za obstoječe inštalacije z UPC vmesnikomSlabljenje povezave: 1dBGarancija: 12 mesecev
12,57 €

Pretvornik VGA/RCA - HDMI Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Pretvori VGA video in RCA audio signal v HDMI signalUporaben pri povezavi računalnika ali prenosnika z HDMI monitorjem.Podpira največjo VGA resolucijo 1280x10...
67,30 €

LC-power HDMI adapter LC-HDMI-3 3 port

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • HDMI 3 port ojačevalec/stikalo vam omogoča priklop do treh HDMI naprav na en HD televizor ali projektor. Gumb na dotik vam omogoča prikladen priklop med priklopljenimi...
26,34 €

Pretvornik HDMI - VGA + AUDIO Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Pretvori HDMI signal v VGA video in RCA audio signalUporaben pri povezavi HDMI naprav na starejše VGA zaslone in projektorje brez HDMI vhoda. Uporaben ob HDTV,...
73,14 €

Hub USB 7xA +AC adapter Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • DIGITUS 7 portni USB koncetrator z napajalnikom,Za priklop več USB naprav na en računalnik, dodatnih gonilnikov ne potrebujeAluminijasta obroba in piano finis...
21,84 €

Line extender/repeater HDMI TRM

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • HDMI podaljševalec (extender/repeater)Za podaljševanje povezav preko TDMS(DVI/HDMI) kablaPriključki:1x HDMI vhod 19-pin1x HDMI izhod 19-pin1x ...
36,40 €

Pretvornik USB - 1xSerial RS-422/485 IU-100 ST-Lab

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • ST-LAB pretvornik USB - 1xRS-422/485 za prenosnike ali računalnikePrimeren za mobilne RS-422/485 naprave in industrijske aplikacijeKompatibilen z USB 2.0S...
29,76 €

Adapter HDMI Ž - DVI-D M 18+1 Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter pretvornik HDMI - DVI Podpira Dual Link povezaveVmesnik DVI D-18+1 moški vmesnik HDMI-19 tip A ženski vmesnikPopolnoma zaščiten proti EMI...
3,54 €

RJ45 adapter 2xRJ45Ž-1xRJ45M Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Mrežni adapter razdelilec RJ452x RJ45 ženski / 1x RJ45 moškiVezava deljeno 2x 4P4KDelitev internetne linije ali delitev IPTV linije (ni mogoče uporabit...
4,25 €

RJ45 I člen FTP CAT.5 za panel Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Telefonski vezni I člen , RJ45Za vgradnjo v modularni panelKategorija 5e, 1x 8P8C/ 1x 8P8C, 2x RJ45 ženski vmesnikVezava 1:1, Oklopljen, Kovinsko ohišje...
2,59 €

RJ45 I člen za zaključitev na 110blok Cat6 Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • RJ45 I člen za zaključitev na 110blok Cat6 DigitusOhišje iz cinkove zlitine, notranji material bron z nikljemOklopljen, Uvod kablov do 6.8mmLSA EIA/TIA ...
5,12 €

Adapter slot-eSATA serial Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter za priklop eSATA trdega diska ali druge eSATA naprave na zadnjo stran vašega računalnikaPriklop eSATA (I) naprave na SATA (L) priključek na matični ...
2,32 €

Adapter slot-USB Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter za vgradnjo v osebni računalnik, Slot adapter2x A tip ženski vmesnik USB, USB 1.1 in USB 2.0 skladen2x IDC 5 polni vmesnik za priklop na matično plo...
3,20 €

Line repeater-HDMI RJ45-RJ45 do 60m VB802 Aten

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Podaljševalec(Line repeater) signala za ATEN HDMI Cat.5 množilnike ali Line extednerjeDodatno podaljša signal do 60 metrov preko dveh mrežnih kablovVgrajen ...
162,87 €

Adapter DVI-VGA DV29M/HD15Ž Digitus 24+5

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter DVI- VGA, črne barveDVI-I Dual Link moški na HD15 ženski adapter 24 + 5 pin DVI vmesnikPopolnoma zaščiten proti motnjamIdealen za zaslone...
2,60 €

Line extender-VGA-USB - RS232 - Audio CE770 ATEN

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Za podaljševanje USB KVM linij (zaslon in zaslon na dotik,miška,tipkovnica)Najveeja loeljivost 1900 x 1200 @ 60Hz(150m), 1280 x 1024 @ 60Hz(300m)Podpora za DD...
383,69 €

Gender changer DB25Ž-25Ž Digitus

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Adapter za spreminjanje spola vmesnikaGender changer, Za serijski ali paralelni vmesnikDSUB25 ženski - DSUB25ženski, vezava 1:1Adapter s katerim spremeni...
1,95 €

Adapter AD-24 za PT 1010/1280/1090/1290/2460/2480

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Napajalnik za PT 1010, PT 1090, PT 1280, PT 1290, PT 2460, PT 2480, PT 2700Garancija 12 mesecev
22,23 €

Adapter AD-18 za PT 7500/7600

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Napajalnik za PT 7500,PT 7600Garancija 12 mesecev
32,78 €

Pretvornik mikro USB - HDMI 15cm Digitus MHL Aktivni 5-pinski

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Pretvornik mikro USB - HDMI Digitus MHL, AktivniPrimeren za naprave ki imajo 5-pinski USB mikro izhodNovejši modeli naprav z 11-pinskim vmesnikom potrebujejo a...
17,93 €

Razdelilni vmesnik Manhattan (2 monitorja na 1 računalnik - 150 Hz)

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Razdelilni vmesnik za priklop dveh monitorjev na en izhod.Z razdelilnim vmesnikom Splitter Manhattan lahko priklopite dva monitorja na en izhod. Primeren je za...
18,89 €

Hub USB 3.0 3xA +USB 2.0 4xA Combo U-770 ST-Lab +AC adapter

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • ST-LAB 7 portni USB koncetrator,LED indikator delovanjaZa priklop več USB naprav na en računalnik, dodatnih gonilnikov ne potrebujeUSB 3.0 vmesnik, sklad...
36,12 €

RJ12 konektor 6p6k Mf (pak/100)

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Telefonski vtič , RJ12 - 6 žilni, Cat.31x 6P6C moški, Pozlačeni kontaktiTehnologija stiskanja, Za ploščati kabelPlastično, prozorno ohišje100%...
13,73 €

LC power USB 4 port hub USB 3.0 LC-HUB-EX4

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Če vam primanjkuje USB priključkov na vašem namiznem ali prenosnem računalniku oz si želite več USB 3.0 priključkov, je vaša rešitev USB razširitveni hub. Tako ...
29,27 €

LC-POWER adapter iz SATA na USB3 LC-SWAP-U3 2.5/3.5

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Povežite SATA trde diske na vaš računalnik preko USB 3.0 adapterja, z enim pritiskom na gumb lahko prekopirate vse podatke z diska, kar je izredno uporabna funkcija za...
23,41 €

Pretvornik AUDIO SPDIF/Digitalni Koax -AUDIO Analog 2xChinch L/D TRM

  • Lokacija: KR - Gorenjska - Žiri
  • Rubrika: Računalništvo/Kabli in potrošni material/Pretvorniki, razdelilci in konektorji
  • Pretvornik iz digitalnega v analogni audio signalDigitalni vhod: Toslink-jack konektor, RCA-jack (S/PDIF koax)Analogni izhod: 2x RCA-jack konektorNajvečj...
41,36 €
  • Dodatni kriteriji
  • Regija
  • Vrsta ponudbe
  • Tip oglaševalca
  • Cena
  • -
  • Starost oglasa
Oglašujte na Oglasi.si